Biri baba mi dedi geri dönüyor

 

Biri baba mı dedi sonunda dönüyor.

Yoksa ikinci bir bebek ile mi ?!?!

.

.

.

Şaka şaka 🙂

 

Uzun zamandır buralarda olmadığımızın farkındayız ama bir türlü tekrardan başlayamamıştık arkadaşlar, şimdi ise aldığımız bir karar ile (Eşimle bu kararı aldık tabi ki) tekrardan sitemizi canlandırmayı düşündük ve bunun için ilk gereklilikler olan sayfanın teknik işlerini ben halletmiş oldum.

 

Bir süre sayfamızda tema kararsızlığı, menülerin bir orada, bir burada olması gibi durumlar olabilir, işte tam da bu gibi durumlar için lütfen biraz sabrınıza ve anlayışınıza sığınmayı planlamaktayız. 🙂

Bu arada ne oldu da kayboldunuz der iseniz tabi ki benim ( Kimin olabilir di ki ) bir biraz ilgisiz bırakmam ve tüm yazı ve resimleri kaybetmemizle başladı herşey, sonra kurtardım ama sadece yazılar gelip grafikler gelmeyince bir tatsızlık olmadı değil hani ve o günden bu güne kadar biraz salmış olduk bizde diyebiliriz.

 

Yeni bir Biri Baba mi Dedi? karşınızda olacak inşallah şu anda sadece ben yani BABA kişisi yazarken büyük ihtimalle Ağustos itibari ile de ANNE’miz yazma işlerine başlar diye planlıyoruz.

 

Neler olacak;

  • Aile hikayeleri ve hikayemiz.
  • Ürün satış bilgilendirmesi. ( Biz satmayacağız ama satanın reklamını yaparız.) ( Belli olmaz biz de satarız belki :))
  • Sosyal Sorumluluk Projelerine destek. ( Bu işi ne kadar beceririz bilmiyoruz ama çok fena aklımda var bir ara yazar sizinle paylaşırım ve mümkün olur ise fikir alış verişi bile yaparız.)
  • Çocuk büyütme ile ilgili makaleleri. ( Makaleler bizim olmaz tahmin edeceğiniz gibi çünkü biz pedagog falan değiliz ama akademik yetkinliğine inandığımız veya yetkinliği olmasa bile güvendiğimiz kişiler fikir ve görüşleri olur ise paylaşırız.)
  • Anne – Çocuk / Baba – Çocuk ve Tüm aile oyunları
  • Gezilerimiz
  • Babanın saçmalamaları. ( Çoğunlukla bu olursa ki olabilir, ben baştan buraya yazayımda sonra ” Söylemiştim ben ” derim 🙂 )
  • Tarifler. ( Anca tıkınalım zaten )

 

Gibi bir blog sizleri bekliyor olacak inşallah.

Bu arada ” Lan bende yazarım burada ya, ne olacak ki.” diyen varsa beni bir dürtsün konuşalım. 🙂

Seviyoruz sizleri.

Please follow and like us:

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın